Svajonių namas: pagrindiniai žingsniai

Dizaino patarimai

4/27/20231 min read

Sukurti savo svajonių namus – tai galimybė įgyvendinti savo idėjas ir viziją. Pakeliui turėsite priimti sprendimus dėl neįtikėtinai daug detalių – nuo ​​maišytuvų ir armatūros iki dailylentės ir langų.

Jūsų namų dizaineris gali būti jūsų vadovas šiame procese. Tačiau prieš įsikurdami savo svajonių namuose turėsite aiškiai išreikšti savo norus dizaineriui. Kuo mažiau prarandate vizijos vertinime, tuo labiau būsite patenkinti baigtais namais.

Galite padaryti daug, kad pradėtumėte galvoti apie savo svajonių dizainą ir pasiruoštumėte pirminiam susitikimui. Pateikiame penkis ekspertų patarimus, kurie padės jums ir jūsų dizaino komandai patekti į tą patį puslapį.

1. BENDRAUKITE SU SAVO PARTNERIU

Jei turite partnerį ar sutuoktinį, puikus būdas pasiruošti atviriems pokalbiams su dizaineriu – pirmiausia pasikalbėti apie savo individualius lūkesčius. Tai apimtų:

- Apskaičiuokite savo biudžetą – planuokite turėti konkretų, realų diapazoną.

- Sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos būtina turėti, norėti, jei galime ir niekada.

- Svarbių klausimų aptarimas, pvz., „Ką statome?“, „Kodėl statome? ir „Kaip apibūdintume savo tobulą stilių?

„Tikslas yra ateiti į pirminę konsultaciją turint aiškią, bendrą viziją. Kuo daugiau sutarsite, tuo geriau. Jums nereikia turėti visos spalvų paletės, bet pagrindinių klausimų apie savo namus aptarimas padės padaryti procesą veiksmingesnį ir mažiau įtemptą, o tai padarys jį smagiau“, – sako Elyse McCurdy iš Elyse McCurdy Home Designs.