Geriausia fasado apdaila šaltoms žiemoms

4/27/20232 min lasīt

Nors gamtos grožis žiemos stebuklų šalyje yra reginys, atšiaurios žiemos gali būti tikra problema šiaurės rytuose, vidurio vakaruose ir kituose regionuose.

Šio šalto klimato namų savininkams sniego audros ir šaltas oras gali pakenkti namo išorei, jei jis nėra apsaugotas patvariomis dailylentėmis, tokiomis kaip Hardie® pluoštinio cemento gaminiai.

KAIP HARDIE® PRODUKTAI GALI PADĖTI APSAUGOTI NUO SNIEGINGŲ EKSTREMUMŲ?

„Hardie®“ produktai yra sukurti „Climate®“ ir yra pasirengę padėti apsaugoti jūsų namus nuo drėgnų, šaltų sąlygų.

Dėl sniego sangrūdų dailylentės susiduria su ledu, drėgme ir net ant sienos spaudžiamu svoriu. Dėl stipraus vėjo žiemos audrų metu dailylentės gali labai atšalti, o tai skirtingai veikia skirtingų tipų dailylentes. Vinilas tampa trapesnis, kai jo temperatūra nukrenta, todėl jis gali būti labiau jautrus atsitiktiniam poveikiui, pvz., sniego valytuvams, kurie mėto ledo gabalus. Temperatūros pokyčiai nuo vasaros iki žiemos taip pat gali sukelti vinilo dailylentės judėjimą, dėl kurio gali atsirasti įtrūkimų. Hardie® gaminiai pasižymi puikiu patvarumu ir išlaiko formą intensyviai sningant sniegui!

Daugelis išorinių namų gaminių nėra sukurti specialiai ekstremalioms klimato sąlygoms, o tai gali turėti įtakos jų veikimui ir gebėjimui atlaikyti žiemos orus. Jamesas Hardie tai turėjo omenyje kurdamas Hardie™ zonų sistemą. „Hardie™ Zone System“ sukurta specialiai jūsų klimato zonai, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas. Ši technologija pagrįsta 8 kintamųjų, turinčių įtakos ilgalaikiam veikimui 10 skirtingų klimato zonų, tyrimais ir plėtra. Hardie® produktai yra sukurti dviem skirtingoms Hardie™ zonoms. HZ5® gaminiai atsparūs susitraukimui, brinkimui ir trūkinėjimui net po kelerių metų drėgnų ir užšalusių sąlygų. HZ10® produktai padeda apsaugoti namus nuo karštų, drėgnų sąlygų, pūslėjančios saulės ir kt.

KAIP IŠLAIKYTI VĖSĄ ARKTINIAIS ORAIS

Pasitikėdami, kad jūsų namai yra paruošti drėgniems, šaltiems žiemos orams, galėsite iš tikrųjų mėgautis šalčio sezonu. Pradedant karštos kakavos gurkšnojimu prie židinio, kai lauke sninga, ar statant sniego senį – šį sezoną galima mėgautis ir ryškiomis spalvomis.

Tegul jūsų dailylentės yra šio jausmo pratęsimas. Mėgaukitės ramybe, žinodami, kad jūsų namų išorėje yra itin patvari medžiaga, kuri sušildys jus nuo šalčio ir apsaugo nuo sniegingiausių dienų pavojų.