GECKO FIX

Ši patentuota sistema buvo sukurta siekiant sukurti paprastą ir greitesnį atraminės konstrukcijos išlygiavimą bet kokio tipo apkalimui, kuris montuojamas plūduriuojančiai su izoliacija arba be jos.

Montavimas

Greitai, patikimai ir lengvai montuokite. Gecko laikiklio dėka, bet kokia konstrukcija gali būti išlyginta ir montuojama greičiau ir efektyviau.

Gecko fix profiliai

Bg210

Bg110

Bg90-h

Gecko® BG210 idealiai tinka mineralinei vatai dėl savo didelio veikimo diapazono.

Gecko® BG210 montuojamas tiesiai prie sienos arba konstrukcijos už jos. Kadangi izoliacija patenka į laikiklį ir aplink jį, nebėra šilumos tiltelių rizikos. Gecko® BG210 izoliacijos geba yra nuo 120 mm iki 210 mm, o išlygiavimo pajėgumas yra 90 mm.

Gecko® BG90-H ir BG110 buvo sukurti kietoms PIR/PUR izoliacinėms medžiagoms. Šie laikikliai prisukami prie izoliacijos, o viršutinis fasado rėmo kaištis įgręžiamas 30° kampu, o apatinis – horizontaliai į galinę atraminę sieną/konstrukciją. Jie gali būti naudojami tiek apšiltintam, tiek neapšiltintam fasadams.

Jo bendras išlyginimo pajėgumas yra nuo 19 iki 82 mm, todėl jis gali kompensuoti bet kokius fasado nelygumus. Renovuojant be izoliacijos, pasukite laikiklį 180°, kad jį būtų galima pritvirtinti 60 mm atstumu nuo širdies iki širdies išgręžtomis skylėmis.

Gecko® BG90-H yra laikiklis, skirtas tiesiogiai išlyginti horizontalią šiek tiek pasvirusią atraminę konstrukciją, nereikalaujant dvigubo ruoželinio darbo, Šio Gecko® BG90-H išlygiavimo pajėgumas yra nuo 9 iki 62 mm. Pakeliant Gecko® BG90-H su apatinio kampo tvirtinimu, jis idealiai tinka izoliuotiems darbams, o skylės turi būti išgręžtos 160 mm atstumu nuo širdies iki širdies. Renovuojant be izoliacijos, skylės gręžiamos 80 mm arba 160 mm atstumu nuo širdies.

Galimi pločiai: 89 mm

Galimi pločiai: 44, 63, 89, 140 mm

Galimi pločiai: 44, 63, 89 mm

Privalumai

 • Nėra šalčio tilto;

 • Lengvas montavimas / išmontavimas;

 • Greitas išlygiavimas = iki 40 % greitesnis surinkimo laikas;

 • Pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų;

 • Standartiniai tvirtinimo varžtai;

 • Lygiavimas gali būti atliekamas varžtais, taip pat su dujų/slėgio oro vinių kalimo mašina;

 • Nereikia jokių specialių įrankių;

3 tipų laikikliai:

 1. BG210 = mineralinės vatos apšiltinimas (vertikali ruoželinė struktūra)

 2. BG110 = PUR apšiltinimas (vertikali ruoželinė struktūra)

 3. BG90-H = PUR apšiltinimas (horizontali ir (arba) kampinė* ruoželinė struktūra)

 • Itin didelė išlygiavimimo galimybė net iki 90 mm;

 • Idealiai tinka renovacijos darbams;

 • Gali montuoti vienas žmogus.

Naudojimo paprastumas

Greitai, patikimai ir lengvai montuokite. Gecko laikiklio dėka, bet kokia konstrukcija gali būti išlyginta ir montuojama greičiau ir efektyviau.

Patvarumas

Gecko“ teikia didelę reikšmę ekologiškumui. Todėl mūsų laikikliai yra pagaminti iš 100 % perdirbtų medžiagų, kurios, patvirtintos ir išbandytos, gali atlikti pagalbinį vaidmenį statyboje.

3 laikikliai visoms programoms

Su 3 skirtingais laikikliais Gecko siūlo išmaniąsias sistemas, kurios palengvina montavimą. Laikikliai tinkami tiek vatai, tiek PUR, vertikalioje, horizontalioje ir kampinėje ruoželinėje struktūroje.

Nauja statyba ir renovacija

Gecko fasado tvirtinimo sistema yra tinkamas sprendimas tiek naujoms statyboms, tiek renovacijai. Mūsų laikiklių siūlomos parinktys yra neribotos. Pasisemkite įkvėpimo ir peržiūrėkite mūsų nuorodas.

TURITE KLAUSIMŲ

INFO@DAISERA.LT

+37067717833

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE DARBO VALANDOMIS IR PO JŲ SU GALIMA IŠKROVIMO PASLAUGA